Lietošanas noteikumi

1.      Apmeklējot interneta vietni www.ozolinspottery.com vai izmantojot tajā izvietoto informāciju par precēm, lietotājs personiski vai tā pārstāvētā persona, ja darbojaties tās vārdā, piekrīt šiem noteikumiem.

2.      Interneta vietnē www.ozolinspottery.com ievadītās informācijas (tajā skaitā fizisko personu datu) apstrādes mērķis ir tajā norādīto pakalpojumu sniegšana un palīdzības sniegšana interneta vietnes www.ozolinspottery.com lietošanas laikā.

3.      Kristam Ozoliņam ir tiesības jebkurā brīdī vienpusēji mainīt interneta vietnes www.ozolinspottery.com saturu un lietošanas noteikumus. Šādas izmaiņas stājas spēkā pēc to publicēšanas interneta vietnē www.ozolinspottery.com .

4.      Interneta vietnes www.ozolinspottery.com lietotājam ir tiesības iegādāties preces par cenu, kāda ir spēkā interneta vietnes www.ozolinspottery.com apmeklēšanas brīdī. Kristam Ozoliņam ir tiesības jebkurā brīdī mainīt interneta vietnē www.ozolinspottery.com norādītās cenas un/vai izveidot jaunus maksas pakalpojumus.

5.      Interneta vietnē www.ozolinspottery.com ievietotā informācija ir Krista Ozoliņa īpašums.

6.      Krists Ozoliņš ir tiesīgs nosūtīt paziņojumus un/vai veikt telefona zvanus uz lietotāja norādītajiem saziņas līdzekļiem saistībā ar uzsāktajiem, bet nepabeigtajiem interneta vietnē www.ozolinspottery.com veiktajiem darījumiem ar mērķi uzlabot pakalpojumu sniegšanas kvalitāti.

7.      Uzsākot preces pasūtīšanu, lietotājs piekrīt, ka interneta vietnē www.ozolinspottery.com ievadītos datus Krists Ozoliņš var izmantot saskaņā ar iepriekš norādītajiem interneta vietnes www.ozolinspottery.com lietošanas noteikumiem.

8. Pasūtījumi tiek izsūtīt pēc pasūtījumu apmaksas.

9. Uzsākot preces pasūtīšanu, lietotājs apliecina, ka ir iepazinies ar privātuma politiku.

10.  Uzsākot preces pasūtīšanu, lietotājs apliecina, ka ir iepazinies un piekrīt preču piegādes noteikumiem.

11.  Uzsākot preces pasūtīšanu, lietotājs apliecina, ka ir iepazinies ar atteikuma tiesībām.

12.  Neskaidrību gadījumā vai atsauksmju sniegšanai lietotājs var sazināties ar Kristu Ozoliņu zvanot vai rakstot e-pastu.